agile on the boat logo

Zwinna konferencja w warsztatowej formie
Wrocław, Barka Tumska, 22.04.2017


Dowiedz się więcej KUP BILET

Czym jest “Agile on the Boat”


Jest to konferencja w formie całodniowych warsztatów. Stawiamy na unikalną formę ćwiczenia praktycznych umiejętności, którą wypracowaliśmy sobie podczas naszych spotkań Agile Wrocław. Chcemy, aby każdy warsztat był okazją dla uczestników do przećwiczenia konkretnych umiejętności, narzędzi czy nowych sposobów pracy.

Podczas zapisów będziesz mogła/mógł zapisać się w sumie na 3 warsztaty (z 9ciu dostępnych) - wybierając po jednym w danym przedziale czasowym.

Warsztaty będą podzielone tematycznie na 3 grupy:

Zespół

gdzie ćwiczymy wszystko, co związane z pracą z grupą ludzi ukierunkowanych na cel,

Produkt

czyli wszystko, co związane z zarządzaniem produktem w wytwarzaniu oprogramowania,

Skalowanie

gdzie spojrzymy na szerszy aspekt pracy w wielu zespołach lub na organizację jako całą,

Networking

to nie ścieżka ... to nieoceniona wartość dodana :)


Dodatkowo, Agile on the Boat to świetna okazja aby spotkać ludzi ze zwinnej społeczności we Wrocławiu, porozmawiać z doświadczonymi trenerami czy poszukać rozwiązań na trapiące was problemy. Na koniec całego dnia zapraszamy na imprezę na górnym pokładzie Barki Tumskiej :)

Cała konferencja odbywa się w bardzo malowniczym miejscu w samym centrum Wrocławia - na Barce Tumskiej.
Cała Barka będzie na naszą wyłączność!

Kup bilet (bilety wyprzedane)

Kim jesteśmy?


Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy lubią to co robią - i chcą się tym dzielić z innymi. Fascynuje nas szeroko pojęta zwinność oraz rozwój. Nie ustajemy w odkrywaniu nowych sposobów wytwarzania oprogramowania i chcemy do tego zachęcać innych.

2 lata temu stworzyliśmy miejsce do wymiany doświadczeń, praktykowania nowych umiejętności i poznawania ciekawych ludzi - czyli Agile Wrocław.

Naszą misją jest to, aby ludzie wyszli lepsi niż przyszli - dotyczy to również trenerów i nas samych :)

Agile on the Boat jest dla nas i naszej społeczności kolejnym wyzwaniem - chcemy wejść z Wami na kolejny poziom i zobaczyć co jeszcze możemy tam spotkać :)

 

Dorota Wojaczek

Uśmiech to jej drugie imię ;) Pełna wiary w ludzi i współpracę zespołową. Jako Scrum Master propagatorka postawy servant-leader i facylitator.

Sylwia Tatarczak

Scrum Master z zawodu i z zamiłowania. Człowiek petarda. Lubi kiedy coś się dzieje i kiedy jest lista wyzwań, z którymi należy się zmierzyć. Nie lubi nudy i marnowania czasu.

Filip Czapeczka

Agile Coach i Ekspert od Scruma z wieloletnim i bogatym doświadczeniem. Współtwórca społeczności Agile Wrocław.

Łukasz Krupa

Inicjator społeczności Agile Wrocław. Od 15 lat w branży rozwoju oprogramowania. Rezultatem jego pracy są organizacje dostarczające przełomowe rozwiązania.

Marcin Chyła

Pomysłodawca tej konferencji. Zawodowo zainteresowany rozwojem produktów, zarządzaniem projektami oraz ścisłą współpracą z zespołami developerskimi.

Paweł Słowikowski

Uwielbia wspomagać rozwój ludzi - szczególnie związany z pracą Scrum Mastera. Jego pasją jest gromadzenie i przekazywanie wiedzy, doświadczeń, pomysłów i maksymalizowanie zajebistości innych ludzi.

FAQ


Jaką formę ma Agile on the Boat?

Ponieważ stawiamy na praktykę i naukę przez doświadczanie - w związku z tym na konferencji będą same warsztaty. Każdy warsztat będzie skupiał około 20 osób i będzie trwał 2 godziny. Pomiędzy warsztatami będą przerwy, aby ochłonąć od nadmiaru wiedzy :) Warsztatów będzie 9, z czego każdy uczestnik będzie mógł się zapisać na maksymalnie 3, wybierając po jednym w danym przedziale czasowym. Warsztaty będą podzielone tematycznie na 3 grupy: Zespół, Produkt oraz Skalowanie.

Czego się spodziewać podczas konferencji? Jaka jest agenda?

Rozkład jazdy może nieznacznie ulec zmianie, ale planujemy:

09.00 - 09.30Rozpoczęcie konferencji
09.30 - 11.30Pierwszy blok warsztatów
11.30 - 12.00Przerwa kawowa
12.00 - 14.00Drugi blok warsztatów
14.00 - 15.00Przerwa na lunch (Hotel Tumski)
15.00 - 17.00Trzeci blok warsztatów
17.00 - 17.30Feedback i zakończenie części warsztatowej
18.00 - ...Party na górnym pokładzie Barki Tumskiej

Agile Wrocław jest bezpłatne, czemu muszę płacić za Agile on the Boat?

Nasze spotkania Agile Wrocław organizujemy minimalnym kosztem, dzięki uprzejmości Barki Tumskiej oraz naszej własnej (i prelegentów) pracy. Agile on the Boat jest większym eventem, z większą ilością uczestników i prelegentów. Aby to wszystko zorganizować, potrzebujemy zarezerwować całą Barkę, opłacić catering (w tym lunch) no i urządzić świetną imprezę na sam koniec :) Nie zarabiamy na organizacji ani złotówki - wszystkie pieniądze idą na pokrycie kosztów.

Ile kosztuje udział w Agile on the Boat?

Wysokość opłaty rejestracyjnej wynosi 295 PLN.

Co wlicza się w cenę biletu na konferencję?

W cenie biletu dostajesz 6 godzin warsztatów (3 razy po 2 godziny), lunch, catering w trakcie dnia oraz imprezę z grillem na koniec.

Czy mogę zrezygnować z części warsztatów lub imprezy i kupić bilet taniej?

Niestety nie - zapewniamy pełne doświadczenie jakim jest Agile on the Boat za tą samą cenę dla każdego. Wierzymy, że będzie warto :)

Czy mogę zwrócić bilet na Agile on the Boat lub oddać komuś innemu?

Nie możemy zwrócić Ci środków. Skontaktuj się z nami, aby przekazać bilet komuś innemu.

Czy można sponsorować Agile on the Boat?

Na dzień dzisiejszy nie szukamy sponsorów-partnerów do samej konferencji. Cenimy sobie nasz niekomercyjny charakter i nie chcemy być kojarzeni z firmą czy inną marką. Będziemy się mimo wszystko posiłkować sponsorami do dedykowanych rzeczy, takich jak materiały szkoleniowe - aby obniżyć koszty biletów.

Po co organizujecie kolejną konferencję Agile’ową?

Chcemy nadal dostarczać naszej wrocławskiej społeczności jeszcze lepszych doświadczeń i okazji na rozwój umiejętności. Robimy to, bo jest to nasza pasja. Wierzymy, że nasza forma - nastawiona na warsztaty, praktykę - sprawdzi się i będzie czymś nowym, wartościowym w naszej branży.